Od čtvrtka 12. října do soboty 14. října 2023 měla naše škola zastoupení  na veletrhu škol EDUCA EXPO v Home Credit Aréně v Liberci.

Stánek Gymnázia Turnov se těšil velkému zájmu, k čemuž určitě přispěly nejen nové atraktivní fotografie, ale také studentky naší školy, které neúnavně zodpovídaly veškeré dotazy a příkladně nás reprezentovaly. Poděkování patří Nele Brychtové, Ellen Trosbergové, Elišce Trakalové a Zuzaně Sklenářové  (2. C) a také Nikole Rychtářové a Tereze Mulačové  (6. A).

Zájemci o studium mohou školu navštívit v rámci Dnů otevřených dveří  4. a 5. 12. 2023 či se zúčastnit výuky v rámci akce Den na GyTu.

Těšíme se na vás!

Educa Week Lbc
Educa Week Lbc
Educa Week Lbc
Educa Week Lbc
Educa Week Lbc
Educa Week Lbc
Educa Week Lbc
Educa Week Lbc
Educa Week Lbc
Educa Week Lbc
Educa Week Lbc
Educa Week Lbc
Educa Week Lbc
Educa Week Lbc
Educa Week Lbc
Educa Week Lbc