5. října se 3.A společně s paní profesorkou Dušákovou a panem profesorem Mlejnkem vydala na TOUR DE PODJEŠTĚDÍ.
Ve čtvrtek 6. října se budoucí maturanti z dějepisu vypravili do Muzea Českého ráje v Turnově.
Číst dál: Studenti dějepisného semináře navštívili turnovské muzeum
Hlavním cílem Programu je efektivnější a všestranná forma sportovní přípravy u výkonnostních sportovců (studentů gymnázia) nad rámec hodin tělesné výchovy.
V pátek 23. 9. 2022 se uskutečnilo první setkání školního parlamentu v tomto školním roce.
V pondělí 12. 9. 2022 se naše třída 1. C v doprovodu paní učitelky Martiny Drahoňovské, Lenky Myslivcové a pana učitele Petra Sádka vydala na harmonizační pobyt do Pasek nad Jizerou.