V pátek 16. prosince reprezentovalo naši školu družstvo složené výhradně ze studentů sekundy na předvánočním florbalovém turnaji mladších žáků.

Turnaj pořádala ZŠ Skálova a zúčastnili se 4 týmy – náš gymnaziální, ZŠ Skálova, ZŠ Žižkova a ZŠ Jenišovice. Odehráno bylo 6 krásných zápasů v herním systému každý s každým a o konečném pořadí rozhodl až poslední gól v posledním zápase, který sehráli naši sekundáni s týmem ZŠ Žižkova.

Výsledky jednotlivých zápasů: 
GyTu – ZŠ Jenišovice 2:1
GyTu – ZŠ Skálova 1:1
GyTu – ZŠ Žižkova 1:1

Pokud by naše družstvo bývalo uštědřilo hráčům ze ZŠ Skálova ještě jeden gól (nebo naopak ubránili 100% útoků), umístilo by se na 1. místě. Bohužel se tak nestalo a my tak domů odcházeli se 3. místem. I tak se ale sluší chlapcům ze sekundy poděkovat. Po celou dobu turnaje hráli v duchu fair-play a zklamání z výsledného umístění nesli statečně. Byla to jejich první příležitost reprezentovat naši školu při sportovní akci a jedno je jasné - týmový a sportovní duch má v sekundě výsostné místo. Můžeme se tak určitě těšit na jejich další sportovní reprezentaci do které půjdou s velkým nasazením a emocemi.

Petr Sádek, vyučující TV

Předvánoční florbalový turnaj
Předvánoční florbalový turnaj
Předvánoční florbalový turnaj
Předvánoční florbalový turnaj
Předvánoční florbalový turnaj
Předvánoční florbalový turnaj
Předvánoční florbalový turnaj
Předvánoční florbalový turnaj
Předvánoční florbalový turnaj
Předvánoční florbalový turnaj
Předvánoční florbalový turnaj
Předvánoční florbalový turnaj
Předvánoční florbalový turnaj
Předvánoční florbalový turnaj
Předvánoční florbalový turnaj
Předvánoční florbalový turnaj