Víte, co mají společného Lada Hendrychová, Bára Honzáková, Kristýna Kreysová, Natálie Urbanová, Jakub Pimek,  Vojta Popelka a Jára Porš?

Jsou úspěšnými  absolventy CTM kurzů, kteří v pátek 22. 9. Obdrželi slavnostně své certifikáty o absolvování kurzů i výsledky AP zkoušek.

Všichni studenti školy se tak mohli seznámit se „sedmi statečnými“, kteří se jako průkopníci pustili do online studia svých zvolených oborů v angličtině a postupně dospěli až ke složení mezinárodní zkoušky Advanced Placement. A uspěli v ní náramně: zatímco celosvětově je průměrná známka 2,86 (z možných 5) a průměr absolventů kurzů CTM je 4,06, naši zabojovali s vynikajícím průměrným výsledkem 4,28 a tři z nich s oceněním nejlepšího absolventa CTM kurzů.  Co je však mnohem podstatnější, naučili se poznat jiný styl práce, zorganizovat si čas, efektivně pracovat s velkým objemem odborného textu a naprosto přirozeně komunikovat se svým tutorem v angličtině. Spokojení studenti si svou zkušenost velmi pochvalovali a patří jim jak naše blahopřání, tak i respekt celé školní komunity a pozice vzorů pro mladší spolužáky.

Z. S.

CTM
CTM